خدمات دیجیتال مارکتینگ تهران ثبت

دیجیتال مارکتینگ یک حوزه تخصصی است که انتخاب روش های مناسب تبلیغ و میزان بودجه تبلیغات نیاز به تجربه و تخصص دارد. ما در راه اندازی استارتاپ، تدوین استراتژی ورود به بازار، شناسایی مشتریان هدف و بودجه بندی کمپین ها به شما کمک می کنیم.

طراحی وبسایت

طراحی وبسایت از مهمترین روش های کسب درآمد از اینترنت است. یک تیم طراح سایت با تجربه می تواند با بکارگیری بروزترین روش ها وبسایتی با بالاترین کیفیت را به مشتری ارائه دهد. پس کافیست ایده های خود را جهت پیاده سازی با  ما در میان بگذارید.

تبلیغات

تبلیغات گوگل یکی از بهترین و سریعترین روشهای بازاریابی برای رشد کسب و کار می باشد. سرویس تبلیغات گوگل ما بهینه شده تا احتیاج های بازاریابی شما را برآورده سازد، پس تبلیغ شما در شهر مورد نظر و در زمان مناسب به مخاطبین هدف نمایش داده خواهد شد.

بهینه‌سازی نتایج گوگل(SEO)

برای بهینه سازی وب سایت خود جهت نمایش در موتورهای جستجو، مهندسین SEO ما با انجام فعالیت های سئو داخلی و خارجی، سبب رشد کسب و کار اینترنتی شما می شوند. سئو یکی از مهمترین موارد خدمات دیجیتال مارکتینگ به حساب می آید.

تولید محتوا

بازاریابی محتوا یکی از روشهای استراتژیک بازاریابی است که شامل تولید و توزیع محتوای با ارزش و جذاب برای مخاطب هدف می باشد تا مخاطب را مجاب به انجام فعالیت در وب سایت نماید.

مدیریت سایت(دورکاری)

در شرایط کنونی دورکاری روش خوبی برای مدیریت وبسایت می باشد. تهران ثبت می تواند شما را در راستای مدیریت وبسایتتان کمک کند و تغییرات لازم و یا هرگونه درخواست کار روی وبسایت شما را بپذیرد.

آموزش خصوصی

یکی از مهم ترین مراحل کار با وبسایت آموزش است. تهران ثبت بعد از طراحی وبسایت شما، شما را با کار کردن با پنل مدیریتی سایتتان، آشنا کرده و تمامی آموزش های لازم در این راستا را به شما می دهد.