مراقب سلامتی خود باشید…

کلمات مهرآمیز ممکن است کوتاه و ساده باشند، اما پژواک آن ها بی پایان است.

همه ی تمرکز ما بر این است که شما، ما را مانند خانواده ی خود بدانید…

در مورد ما بیشتر بدانید

ساعات کاری

شنبه تا دوشنبه 8:00 – 5:00
سه شنبه- چهارشنبه 9:00 – 5:00
پنج شنبه- جمعه 11:00 – 4:00

+98 9120000000

به مرکز جامع کلینیک های سلامت خوش آمدید

مرکز جامع سلامت بر آن است تا شما را با بهترین و مجهزترین کلینیک ها و پاراکلینیک ها و مجرب ترین پزشکان کشور آشنا کند.

Icon

ملاقات با پزشکان ما

بسیاری از بیماران صدها و گهگاه هزاران کیلومتر را طی می‌کنند تا به طبیبی برسند که با دقت و صبر به مشکلش گوش فرا می‌دهد و با تاملی قابل ستایش توصیه‌هایی برای وی می‌کند که برای بیمار اثر بخش بوده و زندگی وی را به‌طور کامل دگرگون می‌کند.

متخصص بیهوشی
پزشک متخصصی هستند که در مدیریت درد، بیهوشی های جراحی، انواع بی حسی ها و مراقبت های ویژه مهارت دارد. او معمولا با وضعیت های اورژانسی و انجام عمل احیای قلبی و ریوی نیز سر و کار دارد.
کاردیولوژیست
کاردیولوژیست یا همان متخصص قلب و عروق به کسی که تخصصش قلب و عروق خونی است و به عنوان مشاور سایر پزشکان و همچنین تشخیص بیماریهای قلبی و معالجه و درمان عمل می کند، گفته می شود.
پزشک پرستار
یک ارائه کننده مراقبت‌های پیشرفته پرستاری است که برای حفظ و ارتقای سلامت مردم، از طریق تشخیص و درمان بیماری‌های حاد و مزمن، تحصیل کرده و آموزش دیده است.
Icon

خدمات ما

خدماتی که کلینیک های مرکز جامع سلامت می تواند به شما ارائه بدهد شامل تشخیص و درمان انواع بیماری های تخصصی می باشد که می توانید لیست بهترین کلینیک درمانگاه در تهران را در این سایت مشاهده کنید. علاوه بر معرفی کامل پزشکان، از دکتر ها و متخصصین کلینیک ها می توانید اینترنتی نوبت مطب بگیرید، مشاوره آنلاین و مشاوره تلفنی داشته باشید.

Icon

گشت و گذار در کلینیک های سلامت مرکز جامع

فراهم کردن محیطی آرامش بخش از لحاظ روانی برای بیماران ضروری است و می تواند تأثیرات چشمگیری بر وضعیت روحی آنها داشته باشد.

Icon

مراقبت های ویژه

Wave

بیماران معمولاً با بیماری‌ها و موارد تهدید کنندهٔ زندگی مانند سندرم زجر حاد تنفسی و شوک عفونی و پس از جراحی‌های عمده و با خطر بالا در بخش مراقبت‌های ویژه بستری می‌شوند. در این بخش بیماران تحت درمان ویژه پزشک قرار می گیرند.

اطلاعات بیشتر

تشخیص های پزشکی

Wave

تشخیص پزشکی به تعیین بیماری‌ها یا شرایطی که باعث بروز نشانه یا علامت بیماری گردد گفته می‌شود. تشخیص پزشکی که با علامت اختصاری(DX) نمایش داده می شود، از چالش‌های مهم در پزشکی به‌شمار می‌رود، زیرا بسیاری از نشانه‌های بیماری اختصاصی نیستند.

اطلاعات بیشتر

توانبخشی فوق العاده

Wave

تيم توانبخشي به بيمار كمك مي كنند تا به زندگي عادي بازگردد، اما گاهي اختلال عملكرد به قدري شديد است كه نمي توان بيمار را به زندگي قبلي بازگرداند (نظير ضايعات نخاعي)، در اين موارد تلاش ميشود تا زندگي حتي المقدور مستقلي براي بيمار فراهم شود.

اطلاعات بیشتر

تعیین وقت ملاقات

لطفا جهت تعیین وقت قبلی فرم زیر را پر کرده و ارسال نمایید و منتظر تماس مشاوران نوبت دهی ما باشید.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.