Published On: آگوست 11, 20217 words0.1 min read

1. هنر خاص و منحصر بفرد است

دست سازه(Hand Structures) نوعی هنر و خلاقیت است. در کشوری مانند نپال، ساخت #دست سازه و #صنایع دستی فقط #کسب و کار نیست بلکه فرهنگ(Culture) و سنت(Tradition) است. کالاهای دست ساز ایران واقعا منحصر بفرد هستند و در طول تاریخ تا به امروز هدیه و کادو خاص و بی همتایی به حساب می آیند. عشق و محبت خود را با خرید کادو و هدیه از میان آثار هنری دست ساز ایرانی نشان دهید.

گلدان

2. خلاقیت و تجربه هنرمند ایرانی

کالاهای دست ساز اکثرا توسط هنرمندان و صنعتگران ساخته می شوند. آثار هنری دست ساز مجموعه ای از عشق، دقت و تفکر هنرمندان هستند. هنرمندان ایرانی سال ها خلاقیت(Creativity) و مهارت(Skill) خود را در محصولات منحصر بفردشان گنجانده اند.

3. کالاهای دست ساز تک و خاص هستند

اکثر آثار هنری و دست ساز در نسخه های محدود و با حس حقیقی و واقعی هنرمند خلق شده اند. شما با خرید محصولات و آثار دست ساز عشق آفریننده ی آن را با قیمتی مناسب و بسیار کمتر از قیمت واقعی آن دریافت می کنید زیرا عشق و محبت قابل قیمت گذاری نمی باشد.

در ضمن امکان سفارشی سازی بعضی از این محصولات نفیس برای خود و با سلیقه ی شخصی نیز وجود دارد.

4. حمایت از هنر و هنرمندان ایرانی

محصولات و کالاهای دست ساز سازگار با #محیط زیست (environment#) می باشند. اقلام دست ساز عشق طبیعی را نشان می دهد؛ ظرافت ظاهری این افلام دست ساز به ما کمک می کند که محیط زیستمان را نیز نجات دهیم. خرید آنها از لحاظ اقتصادی، جامعه هنرمندان را حمایت می کند. با خرید آثار هنرمندان ایرانی هنر و صنایع دستی سنتی و مدرن در خانواده ی این هنرمندان باقی می ماند و این امر به صنایع دستی ایران کمک شایانی خواهد کرد.

5. خوش ساخت و مقرون به صرفه بودن

صنایع دستی و هنرمندان در ایران اکثرا بدون هیچ گونه حمایتی و با عشق و علاقه فراوان و با زحمت زیاد کار خود را ادامه می دهند. این در صورتی است که این دست های هنرمند، هیچ علاقه ای به کاهش کیفیت و یا افزایش قیمت ندارند.

از آنجا که هنرمند و سازنده ی کالاهای دست ساز با هر ترکیب خاص بازی می کند، ادغام دقیق و اقلام دست ساز همواره دارای برتری می باشد.

6. صمیمیت خود را ابراز کنید

با خرید کادو و #هدیه دست ساز به هدیه گیرنده ثابت می کنید که به او اهمیت می دهید و هدیه ای کاملا شخصی را برای او خریداری می نمایید. هدایای دست ساز علاوه بر تنوع بسیار زیاد، حسن سلیقه ی شما را به عزیزانتان خاطر نشان می کند.

در انتها خاطر نشان می کنیم این روزها اما دست هایی که می سازند و خلق می کنند روزهای سختی را سپری می کنند. از قیمت مواد اولیه گرفته تا سایر هزینه های اداره کارگاه تا چند برابر افزایش پیدا کرده است و حتی برخی از مواد خام وارداتی کمیاب شده اند.

Leave your comment

Related posts