بهینه سازی وب سایت برای موتور جستجو

برای افزایش تصاعدی تعداد بازدیدکنندگان وب‌سایتتان و حضور در صفحه اول نتایج گوگل، با ما همراه شوید.

سایت خود را انالیز کنید یا با ما تماس بگیرید: 77598043-021
 

درخواست آنالیز

بهینه سازی موتور جستجو | سئو

شما هزینه های متنوعی را به منظور حضور در دنیای کسب و کار آنلاین کرده اید، در ادامه این راه، باید متخصصان بهینه سازی وب سایت یا متخصصان سئو سایت می بایست همراه شوید تا با بکارگیری روشهای بدیع و کارآمد منجر به افزایش بازدید سایت شما و نهایتا افزایش تعداد کاربرانتان به شیوه ای موثر شود.

روشهای خاص بهینه سازی وب سایت یا همان سئوی سایت که ما بکار میگیریم، دیده شدن محتوای وبسایت شما توسط موتورهای جستجوی محبوب مانند گوگل و بینگ را افزایش خواهند داد که منجر به بیشتر دیده شدن در نتایج کلیدواژه های مورد نظرتان در موتور جستجو خواهد شد.

تجربه نشان داده است که با صرف هزینه کمتر در جای صحیح و سئوی سایت، طی 12 ماه درآمد شما حداقل 200% افزایش خواهد داشت.

 • تعیین کلیدواژه

  با بررسی کاربران و مشتریان فعلی شما، وب سایت رقبا، کلمات ورودی و… چند کلیدواژه اصلی برایتان کاندید میکنیم تا بیشترین تاثیر را بر ورودی سایت شما داشته باشند.

 • آنالیز نتایج

  برای سنجش میزان کشش وب سایت و محصولات و خدمات، کارشناسان ما متریکهایی مانند ترافیک عادی، تعداد بکلینک سایت، نوع لینک و بکلینک و سایر پارامترها را میسنجند.

 • گسترش نام تجاری

  ساخت لینکهای ورودی معتبر و با کیفیت یکی از اصول اساسی کار ماست. ما با استفاده از روشهای خاص و نوین، ترافیک ورودی سایت شما را بالا میبریم، منتظر کاربران باشید.

 • صداقت و اخلاق

  کلیه فرایندهای کاری، بر اساس اخلاق و رعایت حقوق کاربران بنا شده است، چرا که به دنبال همکاری طولانی مدت هستیم. بنابراین واقعیات را در راستای بهبود بکار میبندیم.

 • محتوای بهینه

  سنگ بنای موفقیت در بهینه سازی سایت، محتوای وبسایت است. این محتوا توسط کارشناسان ما مورد بازبینی، بازنویسی و صفحه آرایی قرار خواهد گرفت.

 • شفاف و استوار

  روی کمپین پیشنهادی، با کمک شما کار میکنیم و همواره آنرا توسعه خواهیم داد تا به نتایج مناسبی رسیده و با گزارشات دوره ای مدون، شما را از این پیشرفت آگاه سازیم.

گام اول:

مشاوره تخصصی

قبل از انجام هر کار، استفاده از مشاوره تخصصی را به شما توصیه میکنیم. بی گدار به آب نزنید. متاسفانه یا خوشبختانه با توجه به پتانسیل بالای حوزه سئو سایت یا همان بهینه سازی سایت، افراد زیادی با استفاده از دانسته های موجود در اینترنت شخصا اقدام به انجام فرایندهایی مرتبط با سئو سایت میکنند. باید توجه داشته باشید که استفاده از روشهای لو رفته و منسوخ شده، نه تنها از سوی موتورهای جستجو اغلب سریعا مسدودسازی میشود، بلکه ممکن است منجر به ضررهای جبران ناپذیری به هسته وبسایت شما شود.

پیشرفت کسب و کارتان را همراه با تیمهای حرفه ای تجربه کنید…

گام دوم:

بررسی و آنالیز اولیه

اولین گام در بخش بهینه سازی وب سایت یا همان سئو، آنالیز اولیه وب سایت شما و تحلیل طراحی، رقبا، کلیدواژه ها، اصول و ساختار اسکلت وب سایت می باشد. بررسی های کلی روی وب سایت شما اعمال و طی گزارشات مدون، می توان نسبت به انجام کار یا اعمال تغییرات ابتدایی قبل از شروع بکار، اقدام نمود.

دارا بودن یک وب سایت، نمی تواند الزاما سئو یا بهینه سازی سایت مناسبی را برای شما به ارمغان نمی آورد، بلکه اسکلت و هسته اصلی وب سایت شماست که نقش اصلی را برای موتورهای جستجو ایفا می کند.

آنالیز وبسایت شما، اولین گام بسوی پیشرفت کسب و کارتان است…

گام سوم:

اعمال تغییرات نهایی

با استفاده مناسب از ترکیب دانش، فناوری، تکنیک ها از سوی ما و نیز شناخت شما از نیاز بازار، قطعا به موفقیت چشمگیری دست خواهید یافت. بعد از نهایی شدن تغییرات، نوع اصلاحات مورد نظر همگی مورد بازبینی و توافق قرار گرفته و شروع به انجام چکش کاری خواهیم کرد! در نظر داشته باشید که هراس از تغییر، میتواند مانع رشد شما باشد.

افراد زیادی در موتور جستجو، منتظر دیدن شما هستند…

گام چهارم

مشاهده جادوی سئو سایت

پس از انجام مراحل فوق، کم کم شاهد پیشرفت وبسایت خود خواهید شد، اما چگونه؟ با افزایش تعداد تماس های دریافتی، سفارشات، مشاوره ها، ارائه خدمات و… این راهیست که بسیاری از کاربران ما با موفقیت طی کرده اند. پس از مدتی در بالاکشیده شده سایت خود را در موتورهای جستجو خواهید دید و نهایتا با توجه به کلیدواژه ها، مشتریان مشتاتان کسب و کار شما را پیدا خواهند کرد.

شما چقدر برای مشاهده جادوی سئو سایت طاقت دارید…

گام پنجم

مشاهده پیشرفت و استراحت!

کسب و کار شما روی غلطک افتاده و بصورت سیستماتیک افزایش مشتری را تجربه خواهید کرد. توجه داشته باشید که در گام های ذکر شده نیاز نیست کاری از سوی شما صورت پذیرد. کافیست شما به فکر گسترش زیرساخت های کسب و کارتان باشید، چرا که حجم کاربران انبوهی به سوی شما خواهند آمد.

زیرساختهای خود را برای کسب منافع دو جانبه مشتری و خودتان افزایش دهید…

نمونه کارها

تهران ثبت

موسسه ثبت شرکت تهران ثبت، یکی از معتبرترین مراکز امور ثبت شرکت ها در تهران و ایران می باشد. این شرکت با استفاده از محیطی پویا، توجه به مشتریان و نیازهای آنها و پیشروی همراه با فناوری روز، تبدیل به یکی از پرچم داران این حوزه از کسب و کارها شده است.

اطلاعات بیشتر:

آدرس وب سایت: www.sabttehran.com

کلید واژه: ثبت شرکت ، ثبت برند ، کارت بازرگانی

رتبه گوگل: صفحه اول، نتیجه ششم

مدت زمان رسیدن به جایگاه: 2 ماه

شهر برند

یکی از فعالیت هایی که در حوزه کسب و کارها امروزه رایج می باشد، خرید برندهای آماده به منظور صرفه جویی در زمان و یا فروش برند به دلیل عدم استفاده از آن نام تجاری خاص می باشد.

اطلاعات بیشتر:

آدرس وب سایت: www.shahrebrand.com

کلید واژه: خرید برند ، فروش برند

رتبه گوگل: صفحه دوم، نتیجه ششم

رتبه بینگ: صفحه اول، نتیجه اول

مدت زمان رسیدن به جایگاه: 3 ماه

نیاز به ساخت کمپین اختصاصی برای سئو سایت خود دارید؟

سوالات متداول

مزایای استفاده از کمپین اختصاصی چیست؟

استفاده از کمپینهای اختصاصی، موجب بهبود سریع تر با توجه به محتوای وب سایت شما خواهد بود. کمپینهای عمومی طوری طراحی شده اند که نیاز اغلب کاربران را در نظر بگیرد، اما در صورتیکه تمایل به پیشرفت سریع تر کارها دارید، میتوانید کمپین اختصاصی خود را ایجاد نمائید. ما به شما کمک خواهیم کرد.

خودم میتوانم سایتم را سئو کنم؟

قطعا پاسخ این سوال “بله” است، البته مستلزم صرف وقت زیاد، تجربه اندوزی و صبر و بردباری زیاد میباشد. یادگیری بایدها و نبایدهای بهینه سازی وب سایت، طراحی و توسعه استراتژی، یکپارچه سازی کدها، مانیتورینگ دائمی و… مواردی است که کسب و کارهای موفق آنها را برون سپاری کرده و به متخصصان این حوزه واگذار میکنند تا بتوانند به سایر ابعاد کسب و کارشان بپردازند.

آیا تضمین صد در صدی موفقیت را میدهید؟

تضمین صد در صد موفقیت در کار بهینه سازی وب سایت کاری غیراخلاقی و نامتعارف است، چرا که کار سئو سایت به پارامترهای بسیار زیادی وابسته است که در کنترل افراد، شرکتها و کسب و کارها نیست. اگر شرکتی به شما چنین تضمینی میدهد احتمالا اطلاعات صحیحی از کار سئوی سایت ندارد. ما فقط به پشتوانه تجربه، تخصص و سابقه است که ادعای بالا کشیدن شما در نتایج موتورهای جستجو را داریم.

چقدر به کمک من در فرایندهای کاری نیاز دارید؟

ما فقط در ابتدای کار برای شناخت نیازها و سلایق نیاز به تجربه شما داریم، در باقی راه شما میتوانید همچنان با ما همراه باشید و یا اینکه به سایر ابعاد کارهایتان بپردازید. برخی از مشتریان ما علاقه مند به مشارکت در کارهای سئو سایت خودشان بودند تا بتوانند از خلاقیت های گروهی شرکتشان نیز در این مسیر استفاده کنند و با فیدبکهای کارآمد، بر بهبود نتایج افزوده اند. برخی نیز ترجیح میدهند که به کارهای روزانه تجارتشان پرداخته و کارهای سئو را کاملا برون سپاری کنند. ما به هر دو این دیدگاه ها احترام میگذاریم و فارغ از انتخاب استراتژیهای بالا، گزارشات دوره ای تهیه خواهیم کرد.

چند کلیدواژه را برای سئو مناسب میدانید؟

یک اصل کلی در سئو سایت، انتخاب 3 تا 5 کلیدواژه برای هر صفحه میباشد. البته هیچ قانونی در این مورد وجود ندارد و این امر با استفاده از تجربه بدست می آید. تعداد کلیدواژه ها در حالت کلی وابستگی به تعداد صفحاتی دارد که قرار است بهینه سازی شوند.

برای افزایش فروش من چه پیشنهادی دارید؟

افزایش فروش، افزایش مشتری و افزایش بازدیدهای سایت مفاهیم جداگانه ای هستند. ما میزان ترافیک بازدید سایت شما را بالا خواهیم برد، اما اینکه فرایندهای داخلی شما برای ارائه کالا و خدمات چطور پیش میرود، کاملا وابسته به شماست. استراتژیهای داخلی شما روی انبارداری، فروش، عرضه و تقاضا، شرایط، قیمت و نوع عملکرد رقبایتان میتواند بر این حوزه موثر باشد. اما شما میتوانید اطمینان داشته باشید که افراد بیشتری، شما را خواهند دید. جذب آنها وابسته به شماست و یا میتوانید از استراتژی های بازاریابی متنوع استفاده نمائید. کار ما اطمینان به بازدید کنندگان سایت شما در مورد صحت عملکرد و جذابیت وبسایت شماست.

بهینه سازی وبسایت با تدوین استراتژی فروش و بازاریابی کاملا متفاوت است. بعید است که کسب و کار موفقی را پیدا کنید که روی سئوی وبسایت خودش سرمایه گذاری نکرده باشد، اما این به این مفهوم نیست که با انجام فرایند سئوی صرف، میتوانید موفق باشید. همه ابعاد را با هم پیش ببرید، موفقیت در انتظار شماست.

چرا فقط چند صفحه از وبسایت را بهینه سازی میکنید؟

ممکن است وبسایت شما ده ها صفحه داشته باشد، اما برای موتورهای جستجو، صفحات مهم و دارای کلیدواژه های مرتبط و مورد علاقه و محبوب کاربران است. بهینه سازی صفحات اصلی و مرتبط با کسب و کار شما فرایند ایده آل محسوب میشود. ما روی چند صفحه اصلی تمرکز میکنیم، زیرا فرایند بهینه سازی هر صفحه همراه با تعریف کلیدواژه و لینک ها و اصلاح کدها، فرایندی زمان بر میباشد، پس چند صفحه فرود برای سایت طراحی میگردد تا مشتریان به سایت شما وارد شوند.